Iridium(III) chloride, insoluble (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 10025-83-9 |
| Katalógové číslo: | GX4338,5g |
| Súhrnný vzorec: | IrCI3 |
| Molárna hmotnosť: | 298.56 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Iridium(III) chloride, insoluble (1 x 1 g)
- CAS: 10025-83-9
- Kat. č.: GX4338,1g
cena bez DPH
€ 440,80
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

