Erbium nitrate hydrate, 99.9% (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 10031-51-3 |
| Katalógové číslo: | GX1257,25g |
| Súhrnný vzorec: | Er(NO3)3 . xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 353.28 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 1477 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Erbium nitrate hydrate, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 10031-51-3
- Kat. č.: GX1257,100g
cena bez DPH
€ 503,66
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

