DL-Ornithine monohydrochloride (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1069-31-4 |
| Katalógové číslo: | GM0521,25g |
| Súhrnný vzorec: | C5H12N2O2 · HCl |
| Molárna hmotnosť: | 168.62 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 213-956-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Ornithine monohydrochloride (1 x 50 g)
- CAS: 1069-31-4
- Kat. č.: GM0521,50g
cena bez DPH
€ 333,68
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Ornithine monohydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 1069-31-4
- Kat. č.: GM0521,10g
cena bez DPH
€ 93,58
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Ornithine monohydrochloride (1 x 5 g)
- CAS: 1069-31-4
- Kat. č.: GM0521,5g
cena bez DPH
€ 53,41
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

