Ethambutol dihydrochloride (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1070-11-7 |
| Katalógové číslo: | GA7275,100g |
| Súhrnný vzorec: | C10H24N2O2 · 2HCl |
| Molárna hmotnosť: | 204.31 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 213-970-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Ethambutol dihydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 1070-11-7
- Kat. č.: GA7275,25g
cena bez DPH
€ 106,59
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

