DL-alpha-Lipoic acid (1 x 50 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 50 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1077-28-7 |
| Katalógové číslo: | GK9120,50g |
| Súhrnný vzorec: | C8H14O2S2 |
| Molárna hmotnosť: | 206.33 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 214-071-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-alpha-Lipoic acid, USP grade (1 x 5 g)
- CAS: 1077-28-7
- Kat. č.: GK1941,5g
cena bez DPH
€ 266,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-alpha-Lipoic acid, USP grade (1 x 1 g)
- CAS: 1077-28-7
- Kat. č.: GK1941,1g
cena bez DPH
€ 76,24
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-alpha-Lipoic acid (1 x 100 g)
- CAS: 1077-28-7
- Kat. č.: GK9120,100g
cena bez DPH
€ 587,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-alpha-Lipoic acid (1 x 25 g)
- CAS: 1077-28-7
- Kat. č.: GK9120,25g
cena bez DPH
€ 226,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-alpha-Lipoic acid (1 x 10 g)
- CAS: 1077-28-7
- Kat. č.: GK9120,10g
cena bez DPH
€ 106,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-alpha-Lipoic acid (1 x 5 g)
- CAS: 1077-28-7
- Kat. č.: GK9120,5g
cena bez DPH
€ 65,55
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-alpha-Lipoic acid (1 x 1 g)
- CAS: 1077-28-7
- Kat. č.: GK9120,1g
cena bez DPH
€ 26,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

