Ethyl formate (1 x 100 ml)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 ml |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 109-94-4 |
| Katalógové číslo: | GK4257,100ml |
| Súhrnný vzorec: | C3H6O2 |
| Molárna hmotnosť: | 74.08 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 203-721-0 |
| UN-no: | 1190 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Ethyl formate (1 x 1 l)
- CAS: 109-94-4
- Kat. č.: GK4257,1l
cena bez DPH
€ 79,91
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Ethyl formate (1 x 500 ml)
- CAS: 109-94-4
- Kat. č.: GK4257,500ml
cena bez DPH
€ 48,02
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Ethyl formate (1 x 250 ml)
- CAS: 109-94-4
- Kat. č.: GK4257,250ml
cena bez DPH
€ 34,47
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

