Fmoc-Orn(Boc)-OH (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 109425-55-0 |
| Katalógové číslo: | GM2306,25g |
| Súhrnný vzorec: | C25H30N2O6 |
| Molárna hmotnosť: | 454.52 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-Orn(Boc)-OH (1 x 5 g)
- CAS: 109425-55-0
- Kat. č.: GM2306,5g
cena bez DPH
€ 100,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

