L-Ascorbic acid 2-phosphate sesquimagnesium salt hydrate (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 113170-55-1 |
| Katalógové číslo: | GV6147,100g |
| Súhrnný vzorec: | C6H6Mg1.5O9P · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 289.54 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Ascorbic acid 2-phosphate sesquimagnesium salt hydrate (1 x 500 g)
- CAS: 113170-55-1
- Kat. č.: GV6147,500g
cena bez DPH
€ 400,08
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Ascorbic acid 2-phosphate sesquimagnesium salt hydrate (1 x 250 g)
- CAS: 113170-55-1
- Kat. č.: GV6147,250g
cena bez DPH
€ 240,07
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Ascorbic acid 2-phosphate sesquimagnesium salt hydrate (1 x 25 g)
- CAS: 113170-55-1
- Kat. č.: GV6147,25g
cena bez DPH
€ 66,51
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

