Erythromycin (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 114-07-8 |
| Katalógové číslo: | GA1145,100g |
| Súhrnný vzorec: | C37H67NO13 |
| Molárna hmotnosť: | 733.93 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 204-040-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Erythromycin (1 x 25 g)
- CAS: 114-07-8
- Kat. č.: GA1145,25g
cena bez DPH
€ 119,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Erythromycin (1 x 10 g)
- CAS: 114-07-8
- Kat. č.: GA1145,10g
cena bez DPH
€ 59,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Erythromycin (1 x 5 g)
- CAS: 114-07-8
- Kat. č.: GA1145,5g
cena bez DPH
€ 40,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

