Hafnium boride, 99+% (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12007-23-7 |
| Katalógové číslo: | GX8475,25g |
| Súhrnný vzorec: | HfB2 |
| Molárna hmotnosť: | 200.11 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12007-23-7 |
| Katalógové číslo: | GX8475,25g |
| Súhrnný vzorec: | HfB2 |
| Molárna hmotnosť: | 200.11 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |