Strontium titanate Nanopowder, 99.9% (1 x 50 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 50 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 12060-59-2 |
| Katalógové číslo: | GX7135,50g |
| Súhrnný vzorec: | SrTiO3 |
| Molárna hmotnosť: | 183.51 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
Strontium titanate, 99+% (1 x 250 g)
- CAS: 12060-59-2
- Kat. č.: GX1727,250g
cena bez DPH
€ 227,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Strontium titanate, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 12060-59-2
- Kat. č.: GX4862,100g
cena bez DPH
€ 733,38
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Strontium titanate, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 12060-59-2
- Kat. č.: GX4862,25g
cena bez DPH
€ 337,46
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Strontium titanate-Nano Powder, 99.8% (1 x 250 g)
- CAS: 12060-59-2
- Kat. č.: GX8434,250g
cena bez DPH
€ 629,27
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Strontium titanate-Nano Powder, 99.8% (1 x 100 g)
- CAS: 12060-59-2
- Kat. č.: GX8434,100g
cena bez DPH
€ 403,45
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Strontium titanate-Nano Powder, 99.8% (1 x 50 g)
- CAS: 12060-59-2
- Kat. č.: GX8434,50g
cena bez DPH
€ 249,50
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Strontium titanate Nanopowder, 99.9% (1 x 1 kg)
- CAS: 12060-59-2
- Kat. č.: GX7135,1kg
cena bez DPH
€ 1.547,63
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Strontium titanate Nanopowder, 99.9% (1 x 250 g)
- CAS: 12060-59-2
- Kat. č.: GX7135,250g
cena bez DPH
€ 654,82
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Strontium titanate Nanopowder, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 12060-59-2
- Kat. č.: GX7135,100g
cena bez DPH
€ 412,68
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

