HOBt hydrate (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 123333-53-9 |
| Katalógové číslo: | GE0426,100g |
| Súhrnný vzorec: | C6H5N3O · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 135.12 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 602-929-2 |
| UN-no: | 3474 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
HOBt hydrate (1 x 500 g)
- CAS: 123333-53-9
- Kat. č.: GE0426,500g
cena bez DPH
€ 224,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
HOBt hydrate (1 x 250 g)
- CAS: 123333-53-9
- Kat. č.: GE0426,250g
cena bez DPH
€ 130,95
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
HOBt hydrate (1 x 25 g)
- CAS: 123333-53-9
- Kat. č.: GE0426,25g
cena bez DPH
€ 44,76
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

