Gallium arsenide, 99.999% (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1303-00-0 |
| Katalógové číslo: | GX0470,10g |
| Súhrnný vzorec: | GaAs |
| Molárna hmotnosť: | 144.64 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
Gallium arsenide, 99.9999% (1 x 1 g)
- CAS: 1303-00-0
- Kat. č.: GX3243,1g
cena bez DPH
€ 612,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallium arsenide, 99.999% (1 x 50 g)
- CAS: 1303-00-0
- Kat. č.: GX0470,50g
cena bez DPH
€ 2.041,95
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallium arsenide, 99.999% (1 x 2 g)
- CAS: 1303-00-0
- Kat. č.: GX0470,2g
cena bez DPH
€ 268,06
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

