Cobalt(II,III) oxide, 98+% (1 x 1 kg)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 kg |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1308-06-1 |
| Katalógové číslo: | GX6239,1kg |
| Súhrnný vzorec: | Co3O4 |
| Molárna hmotnosť: | 240.8 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Cobalt(II,III) oxide, 99.97+% (1 x 1 kg)
- CAS: 1308-06-1
- Kat. č.: GX8543,1kg
cena bez DPH
€ 1.391,54
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cobalt(II,III) oxide, 99.97+% (1 x 250 g)
- CAS: 1308-06-1
- Kat. č.: GX8543,250g
cena bez DPH
€ 550,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cobalt(II,III) oxide, 98+% (1 x 250 g)
- CAS: 1308-06-1
- Kat. č.: GX6239,250g
cena bez DPH
€ 296,16
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cobalt(II,III) oxide-Nano Powder, 99.8% (1 x 100 g)
- CAS: 1308-06-1
- Kat. č.: GX5497,100g
cena bez DPH
€ 550,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Cobalt(II,III) oxide-Nano Powder, 99.8% (1 x 25 g)
- CAS: 1308-06-1
- Kat. č.: GX5497,25g
cena bez DPH
€ 211,38
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

