Dysprosium oxide, 99.9% (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1308-87-8 |
| Katalógové číslo: | GX3451,25g |
| Súhrnný vzorec: | Dy2O3 |
| Molárna hmotnosť: | 373 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Dysprosium oxide, 99.99% (1 x 100 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX8951,100g
cena bez DPH
€ 798,70
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dysprosium oxide, 99.99% (1 x 25 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX8951,25g
cena bez DPH
€ 365,60
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dysprosium oxide, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX3451,100g
cena bez DPH
€ 588,35
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dysprosium oxide-Nano Powder, 99.9% (1 x 50 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX3037,50g
cena bez DPH
€ 773,62
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dysprosium oxide-Nano Powder, 99.9% (1 x 10 g)
- CAS: 1308-87-8
- Kat. č.: GX3037,10g
cena bez DPH
€ 277,45
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

