Indium oxide, 99.999% (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1312-43-2 |
| Katalógové číslo: | GX8152,25g |
| Súhrnný vzorec: | In2O3 |
| Molárna hmotnosť: | 277.64 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Indium oxide, 99.999% (1 x 10 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX8152,10g
cena bez DPH
€ 362,06
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Indium oxide, 99.99% (1 x 100 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX7726,100g
cena bez DPH
€ 977,68
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Indium oxide, 99.99% (1 x 25 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX7726,25g
cena bez DPH
€ 377,92
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Indium oxide, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX8681,100g
cena bez DPH
€ 852,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Indium oxide, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX8681,25g
cena bez DPH
€ 333,92
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Indium oxide-Nano Powder, 99.99% (1 x 25 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX9666,25g
cena bez DPH
€ 1.382,89
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Indium oxide-Nano Powder, 99.99% (1 x 10 g)
- CAS: 1312-43-2
- Kat. č.: GX9666,10g
cena bez DPH
€ 651,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

