Tantalum(V) oxide, 99.9% (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1314-61-0 |
| Katalógové číslo: | GX9831,25g |
| Súhrnný vzorec: | Ta2O5 |
| Molárna hmotnosť: | 441.89 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Tantalum(V) oxide, 99% (1 x 100 g)
- CAS: 1314-61-0
- Kat. č.: GX8163,100g
cena bez DPH
€ 488,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Tantalum(V) oxide, 99% (1 x 50 g)
- CAS: 1314-61-0
- Kat. č.: GX8163,50g
cena bez DPH
€ 334,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Tantalum(V) oxide, 99.99% (1 x 250 g)
- CAS: 1314-61-0
- Kat. č.: GX3730,250g
cena bez DPH
€ 1.277,17
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Tantalum(V) oxide, 99.99% (1 x 50 g)
- CAS: 1314-61-0
- Kat. č.: GX3730,50g
cena bez DPH
€ 598,37
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Tantalum(V) oxide, 99.99% (1 x 10 g)
- CAS: 1314-61-0
- Kat. č.: GX3730,10g
cena bez DPH
€ 205,49
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Tantalum(V) oxide, 99.95% (1 x 50 g)
- CAS: 1314-61-0
- Kat. č.: GX4699,50g
cena bez DPH
€ 918,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Tantalum(V) oxide, 99.9% (1 x 500 g)
- CAS: 1314-61-0
- Kat. č.: GX9831,500g
cena bez DPH
€ 2.136,46
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Tantalum(V) oxide, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 1314-61-0
- Kat. č.: GX9831,100g
cena bez DPH
€ 664,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Tantalum(V) oxide tablets , 99.95% (1 x 50 g)
- CAS: 1314-61-0
- Kat. č.: GX8872,50g
cena bez DPH
€ 670,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

