Iron(II,III) oxide nanopowder (Magnetite); 98% [20 - 30 nm] (1 x 250 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 250 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1317-61-9 |
| Katalógové číslo: | GX6555,250g |
| Súhrnný vzorec: | Fe3O4 |
| Molárna hmotnosť: | 231.53 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 215-277-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Iron(II,III) oxide nanopowder (Magnetite); 98% [20 - 30 nm] (1 x 1 kg)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX6555,1kg
cena bez DPH
€ 1.889,96
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Iron(II,III) oxide nanopowder (Magnetite); 98% [20 - 30 nm] (1 x 100 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX6555,100g
cena bez DPH
€ 651,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Iron(II,III) oxide nanopowder (Magnetite); 98% [20 - 30 nm] (1 x 25 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX6555,25g
cena bez DPH
€ 266,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Iron(II, III) oxide, 99.5% (1 x 500 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX9050,500g
cena bez DPH
€ 646,17
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Iron(II, III) oxide, 99.5% (1 x 100 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX9050,100g
cena bez DPH
€ 249,09
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Iron(II, III) oxide, 97% (1 x 1 kg)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX0576,1kg
cena bez DPH
€ 218,02
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Iron(II, III) oxide, 97% (1 x 250 g)
- CAS: 1317-61-9
- Kat. č.: GX0576,250g
cena bez DPH
€ 79,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

