D-Glucal (1 x 50 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 50 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13265-84-4 |
| Katalógové číslo: | GC9693,50g |
| Súhrnný vzorec: | C6H10O4 |
| Molárna hmotnosť: | 146.14 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 236-259-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D-Glucal (1 x 100 g)
- CAS: 13265-84-4
- Kat. č.: GC9693,100g
cena bez DPH
€ 2.217,88
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Glucal (1 x 25 g)
- CAS: 13265-84-4
- Kat. č.: GC9693,25g
cena bez DPH
€ 928,31
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Glucal (1 x 10 g)
- CAS: 13265-84-4
- Kat. č.: GC9693,10g
cena bez DPH
€ 535,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

