L-Alanine tert-butyl ester hydrochloride (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13404-22-3 |
| Katalógové číslo: | GM9104,5g |
| Súhrnný vzorec: | C7H15NO2HCl |
| Molárna hmotnosť: | 181.66 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 236-497-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Alanine tert-butyl ester hydrochloride (1 x 25 g)
- CAS: 13404-22-3
- Kat. č.: GM9104,25g
cena bez DPH
€ 400,00
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Alanine tert-butyl ester hydrochloride (1 x 10 g)
- CAS: 13404-22-3
- Kat. č.: GM9104,10g
cena bez DPH
€ 253,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Alanine tert-butyl ester hydrochloride (1 x 1 g)
- CAS: 13404-22-3
- Kat. č.: GM9104,1g
cena bez DPH
€ 73,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

