Gadolinium chloride hydrate, 99.999% (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13450-84-5 |
| Katalógové číslo: | GX5115,100g |
| Súhrnný vzorec: | GdCl3 · 6H2O |
| Molárna hmotnosť: | 263.61 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 233-386-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Gadolinium(III) chloride hexahydrate, 99.9% (1 x 250 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX3860,250g
cena bez DPH
€ 818,44
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gadolinium(III) chloride hexahydrate, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX3860,100g
cena bez DPH
€ 409,64
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gadolinium(III) chloride hexahydrate, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX3860,25g
cena bez DPH
€ 192,92
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gadolinium chloride hydrate, 99.999% (1 x 25 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX5115,25g
cena bez DPH
€ 541,75
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gadolinium chloride hydrate, 99.999% (1 x 5 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX5115,5g
cena bez DPH
€ 227,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gadolinium chloride hydrate, 99.99% (1 x 100 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX0630,100g
cena bez DPH
€ 830,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gadolinium chloride hydrate, 99.99% (1 x 25 g)
- CAS: 13450-84-5
- Kat. č.: GX0630,25g
cena bez DPH
€ 356,23
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

