Hafnium chloride, 98% (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13499-05-3 |
| Katalógové číslo: | GX5747,25g |
| Súhrnný vzorec: | HfCl4 |
| Molárna hmotnosť: | 320.19 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 3260 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Hafnium chloride, 98% (1 x 100 g)
- CAS: 13499-05-3
- Kat. č.: GX5747,100g
cena bez DPH
€ 783,63
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

