Europium fluoride anhydrous, 99.999% (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 13765-25-8 |
| Katalógové číslo: | GX9328,1g |
| Súhrnný vzorec: | EuF3 |
| Molárna hmotnosť: | 208.95 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Europium fluoride anhydrous, 99.999% (1 x 25 g)
- CAS: 13765-25-8
- Kat. č.: GX9328,25g
cena bez DPH
€ 1.231,99
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Europium fluoride anhydrous, 99.999% (1 x 5 g)
- CAS: 13765-25-8
- Kat. č.: GX9328,5g
cena bez DPH
€ 405,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Europium fluoride anhydrous, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 13765-25-8
- Kat. č.: GX1197,25g
cena bez DPH
€ 883,35
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Europium fluoride anhydrous, 99.9% (1 x 5 g)
- CAS: 13765-25-8
- Kat. č.: GX1197,5g
cena bez DPH
€ 352,83
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

