Fmoc-N-Me-Ile-OH (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 138775-22-1 |
| Katalógové číslo: | GM4616,5g |
| Súhrnný vzorec: | C22H25NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 367.44 |
| Skladování: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-N-Me-Ile-OH (1 x 1 g)
- CAS: 138775-22-1
- Kat. č.: GM4616,1g
cena bez DPH
€ 106,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

