Fast Blue B salt (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 14263-94-6 |
| Katalógové číslo: | GT7674,100g |
| Súhrnný vzorec: | C14H12N4O2Cl2 · ZnCl2 |
| Molárna hmotnosť: | 475.47 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 238-153-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fast Blue B salt (1 x 25 g)
- CAS: 14263-94-6
- Kat. č.: GT7674,25g
cena bez DPH
€ 225,02
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Fast Blue B salt (1 x 10 g)
- CAS: 14263-94-6
- Kat. č.: GT7674,10g
cena bez DPH
€ 138,47
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

