Gallic acid, anhydrous (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 149-91-7 |
| Katalógové číslo: | GK7318,25g |
| Súhrnný vzorec: | C7H6O5 |
| Molárna hmotnosť: | 170.12 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-749-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Gallic acid, anhydrous, ACS grade (1 x 500 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK3445,500g
cena bez DPH
€ 253,69
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallic acid, anhydrous, ACS grade (1 x 100 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK3445,100g
cena bez DPH
€ 79,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallic acid, anhydrous (1 x 1 kg)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK7318,1kg
cena bez DPH
€ 320,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallic acid, anhydrous (1 x 500 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK7318,500g
cena bez DPH
€ 200,27
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallic acid, anhydrous (1 x 250 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK7318,250g
cena bez DPH
€ 126,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Gallic acid, anhydrous (1 x 100 g)
- CAS: 149-91-7
- Kat. č.: GK7318,100g
cena bez DPH
€ 66,56
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

