Folinic acid calcium salt hydrate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1492-18-8 |
| Katalógové číslo: | GP6553,5g |
| Súhrnný vzorec: | C20H21CaN7O7 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 511.51 (anhydrous) |
| Skladování: | -20°C |
| EC-no: | 216-082-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Folinic acid calcium salt hydrate (1 x 1 g)
- CAS: 1492-18-8
- Kat. č.: GP6553,1g
cena bez DPH
€ 100,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Folinic acid calcium salt hydrate (1 x 250 mg)
- CAS: 1492-18-8
- Kat. č.: GP6553,250mg
cena bez DPH
€ 49,17
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

