DL-Phenylalanine (1 x 1 kg)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 kg |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 150-30-1 |
| Katalógové číslo: | GM5287,1kg |
| Súhrnný vzorec: | C9H11NO2 |
| Molárna hmotnosť: | 165.19 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-756-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Phenylalanine (1 x 500 g)
- CAS: 150-30-1
- Kat. č.: GM5287,500g
cena bez DPH
€ 226,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Phenylalanine (1 x 250 g)
- CAS: 150-30-1
- Kat. č.: GM5287,250g
cena bez DPH
€ 133,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Phenylalanine (1 x 100 g)
- CAS: 150-30-1
- Kat. č.: GM5287,100g
cena bez DPH
€ 79,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Phenylalanine (1 x 25 g)
- CAS: 150-30-1
- Kat. č.: GM5287,25g
cena bez DPH
€ 33,66
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

