Dysprosium chloride hydrate, 99.99% (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15059-52-6 |
| Katalógové číslo: | GX6115,25g |
| Súhrnný vzorec: | DyCl3 . x H2O |
| Molárna hmotnosť: | 268.86 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
Dysprosium chloride hydrate, 99.99% (1 x 100 g)
- CAS: 15059-52-6
- Kat. č.: GX6115,100g
cena bez DPH
€ 1.053,12
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

