Fmoc-L-Lys(Dde)-OH (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 150629-67-7 |
| Katalógové číslo: | GM9237,5g |
| Súhrnný vzorec: | C31H36N2O6 |
| Molárna hmotnosť: | 532.63 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-L-Lys(Dde)-OH (1 x 1 g)
- CAS: 150629-67-7
- Kat. č.: GM9237,1g
cena bez DPH
€ 146,84
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

