Erbium acetate hydrate, 99.999% (1 x 50 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 50 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15280-57-6 |
| Katalógové číslo: | GX6288,50g |
| Súhrnný vzorec: | Er(OOCCH3)3 . xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 344.39 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
Erbium acetate hydrate, 99.9% (1 x 50 g)
- CAS: 15280-57-6
- Kat. č.: GX5093,50g
cena bez DPH
€ 528,50
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

