D-Tryptophan (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 153-94-6 |
| Katalógové číslo: | GM5015,25g |
| Súhrnný vzorec: | C11H12N2O2 |
| Molárna hmotnosť: | 204.23 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-819-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D-Tryptophan (1 x 100 g)
- CAS: 153-94-6
- Kat. č.: GM5015,100g
cena bez DPH
€ 320,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Tryptophan (1 x 5 g)
- CAS: 153-94-6
- Kat. č.: GM5015,5g
cena bez DPH
€ 40,30
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

