EDTA manganese disodium salt hydrate (1 x 500 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 500 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15375-84-5 |
| Katalógové číslo: | GX6009,500g |
| Súhrnný vzorec: | C10H12MnN2Na2O8 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 389.13 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 239-407-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
EDTA manganese disodium salt hydrate (1 x 250 g)
- CAS: 15375-84-5
- Kat. č.: GX6009,250g
cena bez DPH
€ 240,27
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
EDTA manganese disodium salt hydrate (1 x 100 g)
- CAS: 15375-84-5
- Kat. č.: GX6009,100g
cena bez DPH
€ 119,98
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
EDTA manganese disodium salt hydrate (1 x 25 g)
- CAS: 15375-84-5
- Kat. č.: GX6009,25g
cena bez DPH
€ 46,94
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

