Emamectin benzoate, 95% (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 155569-91-8 |
| Katalógové číslo: | GP2114,25g |
| Súhrnný vzorec: | C56H81NO15 |
| Molárna hmotnosť: | 1008.24 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
