Gallocyanine (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1562-85-2 |
| Katalógové číslo: | GT7909,10g |
| Súhrnný vzorec: | C15H13ClN2O5 |
| Molárna hmotnosť: | 336.73 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 216-345-7 |
| ADR: | not hazardous |
