Iridium(III) 2,4-pentanedionate, 99.95% (metals basis) (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15635-87-7 |
| Katalógové číslo: | GX4455,1g |
| Súhrnný vzorec: | Ir(C5H7O2)3 |
| Molárna hmotnosť: | 489.53 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
Iridium(III) 2,4-pentanedionate, 99.95% (metals basis) (1 x 5 g)
- CAS: 15635-87-7
- Kat. č.: GX4455,5g
cena bez DPH
€ 2.161,65
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

