D-Arginine (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 157-06-2 |
| Katalógové číslo: | GM7267,1g |
| Súhrnný vzorec: | C6H14N4O2 |
| Molárna hmotnosť: | 174.2 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 205-866-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
D-Arginine (1 x 25 g)
- CAS: 157-06-2
- Kat. č.: GM7267,25g
cena bez DPH
€ 293,31
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Arginine (1 x 5 g)
- CAS: 157-06-2
- Kat. č.: GM7267,5g
cena bez DPH
€ 106,61
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

