Erythrosin B (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 15905-32-5 |
| Katalógové číslo: | GT6599,10g |
| Súhrnný vzorec: | C20H8I4O5 |
| Molárna hmotnosť: | 835.89 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 240-046-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Erythrosin B (1 x 250 g)
- CAS: 15905-32-5
- Kat. č.: GT6599,250g
cena bez DPH
€ 360,17
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Erythrosin B (1 x 50 g)
- CAS: 15905-32-5
- Kat. č.: GT6599,50g
cena bez DPH
€ 113,17
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Erythrosin B (1 x 25 g)
- CAS: 15905-32-5
- Kat. č.: GT6599,25g
cena bez DPH
€ 79,88
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

