Fmoc-Sar-OPfp (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 159631-29-5 |
| Katalógové číslo: | GM5887,10g |
| Súhrnný vzorec: | C24H16F5NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 477.38 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Fmoc-Sar-OPfp (1 x 5 g)
- CAS: 159631-29-5
- Kat. č.: GM5887,5g
cena bez DPH
€ 266,70
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Fmoc-Sar-OPfp (1 x 1 g)
- CAS: 159631-29-5
- Kat. č.: GM5887,1g
cena bez DPH
€ 73,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

