Dibenzyl phosphate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1623-08-1 |
| Katalógové číslo: | GX8535,5g |
| Súhrnný vzorec: | C14H15O4P |
| Molárna hmotnosť: | 278.24 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Dibenzyl phosphate (1 x 25 g)
- CAS: 1623-08-1
- Kat. č.: GX8535,25g
cena bez DPH
€ 253,43
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dibenzyl phosphate (1 x 1 g)
- CAS: 1623-08-1
- Kat. č.: GX8535,1g
cena bez DPH
€ 29,44
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

