DL-Isocitric acid trisodium salt hydrate (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1637-73-6 |
| Katalógové číslo: | GV8998,5g |
| Súhrnný vzorec: | C6H5Na3O7 · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 258.07 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Isocitric acid trisodium salt hydrate (1 x 1 g)
- CAS: 1637-73-6
- Kat. č.: GV8998,1g
cena bez DPH
€ 106,59
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

