L-Glutamic acid gamma-benzyl ester (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 1676-73-9 |
| Katalógové číslo: | GM4212,25g |
| Súhrnný vzorec: | C12H15NO4 |
| Molárna hmotnosť: | 237.26 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 216-826-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
L-Glutamic acid gamma-benzyl ester (1 x 10 g)
- CAS: 1676-73-9
- Kat. č.: GM4212,10g
cena bez DPH
€ 105,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Glutamic acid gamma-benzyl ester (1 x 5 g)
- CAS: 1676-73-9
- Kat. č.: GM4212,5g
cena bez DPH
€ 59,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
L-Glutamic acid gamma-benzyl ester (1 x 1 g)
- CAS: 1676-73-9
- Kat. č.: GM4212,1g
cena bez DPH
€ 28,00
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

