Dihydrogen hexachloroplatinate(IV); solution (1 x 5 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 5 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 16941-12-1 |
| Katalógové číslo: | GX7672,5g |
| Súhrnný vzorec: | H2PtCl6 + aq. |
| Molárna hmotnosť: | 409.8 |
| Skladování: | +20°C |
| UN-no: | 3264 |
| ADR: | true |
Alternatívne produkty
Dihydrogen hexachloroplatinate(IV); solution (1 x 25 g)
- CAS: 16941-12-1
- Kat. č.: GX7672,25g
cena bez DPH
€ 2.624,49
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Dihydrogen hexachloroplatinate(IV); solution (1 x 1 g)
- CAS: 16941-12-1
- Kat. č.: GX7672,1g
cena bez DPH
€ 292,99
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

