EDTA disodium zinc salt hydrate (1 x 100 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 100 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 176736-49-5 |
| Katalógové číslo: | GX3802,100g |
| Súhrnný vzorec: | C10H12N2Na2O8Zn · xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 399.57 (anhydrous) |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 237-865-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
EDTA disodium zinc salt hydrate (1 x 500 g)
- CAS: 176736-49-5
- Kat. č.: GX3802,500g
cena bez DPH
€ 133,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
EDTA disodium zinc salt hydrate (1 x 250 g)
- CAS: 176736-49-5
- Kat. č.: GX3802,250g
cena bez DPH
€ 74,64
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
EDTA disodium zinc salt hydrate (1 x 25 g)
- CAS: 176736-49-5
- Kat. č.: GX3802,25g
cena bez DPH
€ 23,40
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

