Iron(II) oxalate, dihydrate, 99.99+% (1 x 10 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 10 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 18989-10-1 |
| Katalógové číslo: | GX0698,10g |
| Súhrnný vzorec: | FeC2O4 . 2H2O |
| Molárna hmotnosť: | 179.9 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
