Isopropyl β-D-thioglucopyranoside (1 x 2 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 2 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 19165-11-8 |
| Katalógové číslo: | GC4395,2g |
| Súhrnný vzorec: | C9H18O5S |
| Molárna hmotnosť: | 238.3 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
Isopropyl β-D-thioglucopyranoside (1 x 5 g)
- CAS: 19165-11-8
- Kat. č.: GC4395,5g
cena bez DPH
€ 3.114,57
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Isopropyl β-D-thioglucopyranoside (1 x 1 g)
- CAS: 19165-11-8
- Kat. č.: GC4395,1g
cena bez DPH
€ 1.053,80
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Isopropyl β-D-thioglucopyranoside (1 x 500 mg)
- CAS: 19165-11-8
- Kat. č.: GC4395,500mg
cena bez DPH
€ 692,36
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Isopropyl β-D-thioglucopyranoside (1 x 250 mg)
- CAS: 19165-11-8
- Kat. č.: GC4395,250mg
cena bez DPH
€ 487,62
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

