DL-Glutamic acid monohydrate (1 x 1 kg)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 kg |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 19285-83-7 |
| Katalógové číslo: | GM4302,1kg |
| Súhrnný vzorec: | C5H9NO4 · H2O |
| Molárna hmotnosť: | 165.15 |
| Skladování: | +20°C |
| EC-no: | 210-522-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
DL-Glutamic acid monohydrate (1 x 500 g)
- CAS: 19285-83-7
- Kat. č.: GM4302,500g
cena bez DPH
€ 146,74
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Glutamic acid monohydrate (1 x 250 g)
- CAS: 19285-83-7
- Kat. č.: GM4302,250g
cena bez DPH
€ 87,85
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
DL-Glutamic acid monohydrate (1 x 100 g)
- CAS: 19285-83-7
- Kat. č.: GM4302,100g
cena bez DPH
€ 49,18
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

