Praseodymium chloride hydrate, 99.999% (1 x 25 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 25 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 19423-77-9 |
| Katalógové číslo: | GX9649,25g |
| Súhrnný vzorec: | PrCl3 . xH2O |
| Molárna hmotnosť: | 247.28 |
| Skladování: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
Praseodymium chloride hydrate, 99.999% (1 x 100 g)
- CAS: 19423-77-9
- Kat. č.: GX9649,100g
cena bez DPH
€ 1.214,63
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Praseodymium chloride hydrate, 99.99% (1 x 100 g)
- CAS: 19423-77-9
- Kat. č.: GX0383,100g
cena bez DPH
€ 1.028,93
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Praseodymium chloride hydrate, 99.99% (1 x 25 g)
- CAS: 19423-77-9
- Kat. č.: GX0383,25g
cena bez DPH
€ 441,26
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Praseodymium chloride hydrate, 99.99% (1 x 10 g)
- CAS: 19423-77-9
- Kat. č.: GX0383,10g
cena bez DPH
€ 258,77
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Praseodymium chloride hydrate, 99.9% (1 x 100 g)
- CAS: 19423-77-9
- Kat. č.: GX9104,100g
cena bez DPH
€ 419,18
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Praseodymium chloride hydrate, 99.9% (1 x 25 g)
- CAS: 19423-77-9
- Kat. č.: GX9104,25g
cena bez DPH
€ 214,86
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

