D-Galactal (1 x 50 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 50 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 21193-75-9 |
| Katalógové číslo: | GC8555,50g |
| Súhrnný vzorec: | O[C@H]1[C@@H](CO)OC=C[C@H]1O |
| Molárna hmotnosť: | 146.1 |
| Skladování: | -20°C |
| ADR: | request |
Alternatívne produkty
D-Galactal (1 x 25 g)
- CAS: 21193-75-9
- Kat. č.: GC8555,25g
cena bez DPH
€ 1.069,68
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Galactal (1 x 10 g)
- CAS: 21193-75-9
- Kat. č.: GC8555,10g
cena bez DPH
€ 566,31
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
D-Galactal (1 x 5 g)
- CAS: 21193-75-9
- Kat. č.: GC8555,5g
cena bez DPH
€ 409,21
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

