Flumethasone (1 x 1 g)
| Výrobca: |
![]() |
|---|---|
| Množstvo: | 1 g |
| Počet kusov v balení: | 1 |
| CAS/ID No.: | 2135-17-3 |
| Katalógové číslo: | GA2414,1g |
| Súhrnný vzorec: | C22H28F2O5 |
| Molárna hmotnosť: | 410.45 |
| Skladování: | +4°C |
| EC-no: | 218-370-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternatívne produkty
Flumethasone (1 x 500 mg)
- CAS: 2135-17-3
- Kat. č.: GA2414,500mg
cena bez DPH
€ 200,07
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo
Flumethasone (1 x 50 mg)
- CAS: 2135-17-3
- Kat. č.: GA2414,50mg
cena bez DPH
€ 66,50
Priemyselné množstvo látok za výhodnú cenu
Dopytovať väčšie množstvo

